هر ساله شمار زیادی از نوزادان با بیماری زردی متولد می‌شوند و والدین آن‌ها، مجبور به درمان نوزادان دلبند خودشان در بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها هستند. اگرچه بیماری زردی در نوزادان، جزو بیماری‌های شایع است؛ اما با وجود دستگاه‌های متنوعی که همگی می‌توانند برای درمان زردی استفاده شوند، می‌توانید با خیالی آسوده کودک دلبندتان را درمان کنید.

این روزها مراجعه به بیمارستان‌های مختلف و درمان زردی نوزادان اتفاقی رایج است که بسیاری از مردم از این خدمات استفاده می‌کنند؛ اما اگر بخواهیم با شما صادق باشیم، باید بگوییم که محیط بیمارستان‌ها محیط امنی برای نوزادان تازه متولد شده نیستند. هیچ جایی بهتر از خانه شما برای نگهداری از کودکان دارای زردی و استفاده از دستگاه‌های زردی نیست.

ما با هدف جلو آمده‌‎ایم

زردی گرام با همین هدف فعالیت خود را در سال 1387 آغاز کرد. این مجموعه تا به امروز توانسته به بیش از 12 هزار نوزاد در حوزه درمان زردی کمک کند. رسالت ما در مجموعه زردی گرام، حفظ سلامت نوزادان و کاهش دغدغه‌های پدر و مادرها برای درمان زردی نوزادان است.

ما به سلامت نوزاد شما فکر می‌کنیم

با زردی گرام دیگر نیازی نیست که دغدغه بستری کردن نوزاد خودتان را در بیمارستان داشته باشید. ما به شما امکان اجاره انواع دستگاه‌های زردی و دریافت مشاوره رایگان از پزشکان متخصص را می‌دهیم. هزینه‌های شما با اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل کاهش پیدا می‌کند و از طرفی می‌توانید با خیالی راحت، از نوزاد خودتان در خانه مراقبت کنید.

چرا زردی گرام؟

خدمات زردی گرام در شهرهای مختلفی در دسترس خانواده‌هاست. ما خدمات خود را به صورت فوری و با هزینه‌های پایین، ارائه می‌دهیم. همچنین، والدین عزیز می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بیماری زردی و نحوه درمان این بیماری، با مشاوران و پزشکان زردی گرام به صورت رایگان در ارتباط باشند.

در این مجموعه همه چیز دست به دست هم داده‎اند تا بتوانید بیماری زردی کودک خود را در کنار آغوش گرم مادر او درمان کنید.