سلامت نوزاد

اجاره دستگاه زردی نوزاد در گیلان

اجاره دستگاه زردی نوزاد در رشت

استان گیلان دومین استان پرجمعیت شمال ایران است. این استان 2.5 میلیون جمعیت دارد و حدود 21 هزار نوزاد در سال در آن متولد می‌شوند. از آنجا که معمولاً 40درصد از نوزادان تازه متولد شده و 80درصد از نوزادان زودرس به زردی مبتلا می‌شوند، یعنی به طور میانگین از هر 10 نوزاد، 6 نفر مبتلا به زردی هستند، استفاده از روش‌های درمانی مانند اجاره دستگاه زردی نوزاد در گیلان بسیار رایج است. این دستگاه‌ها بی‌خطر هستند و وزارت بهداشت آن‌ها را تایید کرده است.

اگر ساکن گیلان هستید و نوزاد شما مبتلا به زردی است، می‌توانید پس از یک مشاوره تلفنی ساده و رایگان با «زردی گرام»، این دستگاه‌ها را اجاره کنید. همچنین اگر قصد اجاره دستگاه زردی نوزاد در رشت را دارید، سایت زردی گرام تمامی خدماتی را که نیاز دارید، در اختیار شما قرار می‌دهد. برای اجاره دستگاه زردی نوزاد در لاهیجان و سایر شهرهای استان گیلان، مانند رضوانشهر، ماسال، بندرانزلی، صومعه سرا، فومن، تالش، لنگرود، رودسر و آستارا هم می‌توانید روی کمک گروه متخصصین زردی گرام حساب کنید.

 

شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز از طریق شماره 09122771364 با تیم مشاورین و متخصصان زبده ما تماس بگیرید و به طور 24ساعته از مشاوره رایگان ما درباره اجاره دستگاه زردی نوزاد، هزینه اجاره دستگاه زردی نوزاد و هر آنچه که نیاز دارید، بهره‌مند شوید.

دستگاه زردی نوزاد چیست؟

نام اصلی دستگاه زردی نوزاد، دستگاه «فتوتراپی» است؛ اما چون برای درمان زردی نوزادان از آن استفاده می‌شود، به دستگاه زردی نوزاد معروف شده است. این دستگاه‌ انواع مختلفی دارد و  نور خاصی را توسط دو یا چند لامپ ایجاد می‌کند که باعث برطرف شدن مشکل زردی نوزاد می‌شود. درواقع این لامپ‌های مخصوص طیف خاصی را از رنگ آبی تولید می‌کنند که باعث شکست و تجزیه راحت‌تر بیلی روبین از خون نوزاد شده و به دفع آن از بدن نوزاد کمک بسیاری می‌کند. از طرفی، انواع دستگاه زردی نوزاد که امروزه وجود دارند، دیگر نقاط ضعف دستگاه‌های قدیمی که از لامپ‌های فلورسنت در آن‌ها استفاده می‌شد را ندارند. پس دیگر لازم نیست که نگران آسیب به پوست و دیگر اندام‌های نوزاد خود باشید.

در اکثر موارد، زردی پس از دو روز استفاده از دستگاه فوتوتراپی برطرف می‌شود؛ پس برای اجاره دستگاه زردی نوزاد در گیلان، لازم نیست برای مدت زیادی دستگاه را در اختیار خود نگه دارید. همچنین این دستگاه‌ها نیاز به تنظیم خاصی از سوی شما ندارند و کاملا امن هستند. درواقع دستگاهی که برای شما ارسال می‌شود، تمامی تنظیمات لازم بر روی آن اعلام شده است که همراه با چشم‌بند مخصوص دستگاه فتوتراپی برای شما ارسال خواهد شد. پس لازم نیست که برای اجاره دستگاه فتوتراپی در گیلان و شمال ایران، راه‌اندازی دستگاه یا استفاده از آن دچار نگرانی باشید.

زردی گرام به گستره استان گیلان خوش آب و هوا، از آستارا، تالش، رضوانشهر، بندر انزلی و آستانه اشرفیه به سمت رودبار و سیاهکل در جنوب استان، از شرق ماسال، فومن و شفت تا غربی ترین نقطه لاهیجان، لنگرود، املش و رودسر، صومعه سرا و در آخر رشت زیبا در مرکز، با پشتیبانی 24 ساعته به کمک مشاورین مجرب و به‌روزترین دستگاه‌های فتوتراپی آماده خدمت رسانی به مردم مهمان‌نواز این استان خطه شمال کشور هستند.

چطور باید دستگاه زردی نوزاد را اجاره کنیم؟

بسیاری از نوزادانی که زردی می‌گیرند، نیازی به بستری در بیمارستان ندارند. اما لازم است آنها را چند روز در دستگاه فتوتراپی قرار بدهید تا درمان شوند. درمان زردی نوزاد در منزل در گیلان با روش‌های زیادی از جلمه طب سنتی و اجاره دستگاه فتوتراپی صورت می‌گیرد و محبوبیت و بازخورد زیادی نیز دارد.

اگر در شهر رشت، لاهیجان و سایر شهرهای استان گیلان ساکن هستید، برای اجاره دستگاه زردی نوزاد در گیلان کافی است با شماره‌هایی که در سایت زردی گرام قرار داده شده تماس بگیرید و از شرایط و قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد در گیلان باخبر شوید. این شماره‌ها 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. پس از تماس، یک پزشک آشنا به زردی نوزاد به‌طور رایگان به شما مشاوره می‌دهد و سوالاتی مانند درجه زردی، وزن و سن نوزاد را می‌پرسد تا بتواند نوع دستگاهی را که لازم دارید، مشخص کند. پس از آن، در مدت کوتاهی دستگاه برای شما ارسال می‌شود.

اگر بیمه تکمیلی داشته باشید، می‌توانید مدارک اجاره دستگاه زردی نوزاد در گیلان را از سایت ما دریافت کنید تا برای دریافت هزینه‌ها، به بیمه تکمیلی ارائه کنید.

پس از این‌که نوزاد شما درمان شد، که معمولا در مدت کوتاهی این اتفاق می‌افتد، دستگاه را به مرکز ما برمی‌گردانید.

 

نوزاد خوابیده بر امواج دریا

خدمات بهترین بیمارستان های گیلان در خانه شما!

در شهر های بزرگی مانند تهران برخی از بیمارستان های پیشرفته، کارهایی مانند عدم اجازه ترخیص نوزاد تا قبل از چک کردن زردی آن انجام می‌شود که این روزها به دلیل اهمیت بیماری زردی تقریباً وظیفه هر بیمارستانی به شمار می‌رود.

ولی در استان گیلان تعداد بسیار اندک و انگشت شماری از بیمارستان های شهر هایی مانند رشت و بند انزلی و... این امکانات را فراهم می‌کنند. باید در نظر داشته باشیم که حصول اطمینان و انجام آزمایشات برای پایین آوردن ریسک تا حد ممکن، بسیار برای ما و سلامتی نوزادان ما مهم است؛ پس تنها انتخاب مراکز معتبر و بیمارستان‌های معتبر که از استانداردها پیروی کرده و سلامت فرزندان را اولویت اصلی خود قرار می‌دهند، می‌توانند در گزینه‌های انتخابی ما قرار بگیرند.

 تیم زردی گرام برای جبران حداکثری این خلا امکانات با فراهم کردن به روز ترین دستگاه های فتوتراپی و تلاش برای در دسترس قرار دادن آن ها برای مشتریان در کمترین زمان ممکن در پوشش گسترده ی کل استان گیلان، از آستارا تا لاهیجان و از رودبار تا رشت و بند انزلی به همراه تیم پشتیبانی و کارشناسان با تجربه، همچنین تضمین قیمت مناسب 24 ساعته و 7 روز هفته در خدمت شماست.

چطور از دستگاه فتوتراپی استفاده کنیم؟

استفاده از این دستگاه خیلی راحت است. فتوتراپی هیچ ضرری ندارد و کاملا امن است. پس از اجاره دستگاه زردی نوزاد، کافی است آن را به برق متصل کرده، لامپ‌ها را روشن کنید و نوزاد را با حداقل لباس، داخل دستگاه قرار دهید.

در برخی از مدل‌ها لازم است برای نوزاد از چشم‌بند استفاده کنید و همچنین هنگام شیردهی باید دستگاه را خاموش کنید. اما در مدل‌های دیگر دستگاه فوتوتراپی، نیازی به چشم‌بند نیست و می‌توانید در حین استفاده از دستگاه هم به نوزاد خود شیر دهید.

زمانی که نوزاد در دستگاه است، لازم است دمای بدن او را اندازه بگیرید تا خیلی گرم نشود. بقیه راهنمایی‌های لازم را پزشک مرکز ما، هنگام اجاره دستگاه زردی نوزاد در گیلان برای شما توضیح می‌دهد.

زردی گرام یکی از مراکز با سابقه است که در زمینه زردی نوزاد فعالیت دارد و تا کنون بیش‌تر از 12000 نوزاد را با کمک دستگاه‌های خود درمان کرده است. اگر کودک شما هم زردی دارد، نگران نباشید، این مشکل به‌راحتی با اجاره دستگاه زردی نوزاد در گیلان به فاصله تنها یک تماس با ما (09122771364)، از سایت زردی گرام برطرف می‌شود.

ابر‌قهرمانی به نام زردی گرام!

زردی‌گرام به پشتوانه زحمات کارشناسان و متخصصان خود، فراهم‌کردن به‌روزترین و متنوع‌ترین دستگاه ها در این حوزه مانند ابر قهرمانی در استان گیلان، در هر لحظه از شبانه‌روز منتظر اعلام نیاز شما در نقطه‌به‌نقطه استان، از میدان شهرداری، سبزه میدان و آرامگاه میرزا کوچک خان در رشت، موج شکن، دهکده ساحلی و تالاب بندر انزلی، فروشگاه کلوچه‌های خوشمزه لاهیجان تا بازار ساحلی آستارا می‌باشد.

خدمات اجاره فوری دستگاه زردی نوزاد در منزل در گیلان و شمال ایران تنها یک تماس با شما فاصله دارد.

ابرقهرمانی به نام زردی گرام

24 دیدگاه در “اجاره دستگاه زردی نوزاد در گیلان

 1. محسن رحیمی گفت:

  دستگاه هاتونو به هشتپر هم ارسال میکنید.

  1. سلام جناب رحیمی عزیز
   بله؛هشتپر جزو مناطق تحت پوشش مجموعه زردی گرام است.
   همونطور که در مقاله اشاره کردیم تالش تحت پوشش مجموعه هست که هشتپر هم جزو شهرهای تالش محسوب می‌شود.

 2. رویا گفت:

  با بیمه های تکمیلی هم قرار داد دارید؟

  1. سلام رویا عزیز
   اگر شما بیمه تکمیلی داشته باشید، می‌توانید مدارک اجاره دستگاه زردی نوزاد در گیلان را از سایت ما دریافت کنید تا برای دریافت هزینه‌ها، به بیمه تکمیلی ارائه کنید.
   موفق باشید.

 3. سینا گفت:

  چجوری میتونیم از دستگاه زردی استفاده کنیم

  1. سلام سینا عزیز
   استفاده از این دستگاه خیلی راحت است. کافی است آن را به برق متصل کرده، لامپ‌ها را روشن کنید و نوزاد را با حداقل لباس، داخل دستگاه قرار دهید.

 4. موسی ایزدیار گفت:

  بهترین روش برای درمان زردی نوزاد در منزل اجاره دستگاه زردیه؟

  1. سلام موسی عزیز
   اجاره دستگاه فتوتراپی یکی از بهترین روش‌های درمان زردی در کودکان است؛ زیرا شما را از صرف هزینه و انرژی زیاد بی‌نیاز می‌کند و این امکان را به‌شما می‌دهد تا در خانه فرزند عزیز خود را درمان کنید.

 5. یلدا گفت:

  دستور العمل استفاده از دستگاه فتوتراپی رو که بلد نیستیم چیکار کنیم

  1. سلام یلدا عزیز
   راهنمایی‌های لازم را پزشک زردی گرام، هنگام اجاره دستگاه زردی نوزاد برای شما توضیح می‌دهد.

 6. عرفاانه گفت:

  معمولا زردی بچه بعد چند روز اوکی میشود

  1. سلام عرفاانه عزیز
   در اکثر موارد، زردی پس از دو روز استفاده از دستگاه فوتوتراپی برطرف خواهد شد.

 7. رضوانی گفت:

  سلام هزینه اجاره دستگاه زردی نوزاد در گیلان چقدر هستش؟

  1. سلام رضوانی عزیز
   شما می‌توانید با برقراری تماس با تیم متخصصین ما (09122771364)، از مشاوره‌های رایگان ما درباره اجاره دستگاه زردی نوزاد بهره‌مند شوید.

 8. ahmadreza گفت:

  اجاره مهتابی برای زردی نوزاد در گیلان ممکنه؟

  1. سلام احمدرضای عزیز
   بله؛ اجاره دستگاه فتوتراپی در گیلان توسط زردی گرام ممکن است.

 9. عباسپور گفت:

  سلام امکان اجاره دستگاه فتوتراپی برای درمان زردی در گیلان در منزل وجود داره؟

  1. سلام عباسپور عزیز
   بله

 10. لیلا اشرفی گفت:

  دستگاه زردی چه فرقی با دستگاه فتوتراپی داره

  1. سلام لیلا اشرفی عزیز
   نام اصلی دستگاه زردی نوزاد، دستگاه فتوتراپی است؛ اما چون برای درمان زردی نوزادان از آن استفاده می‌شود، به دستگاه زردی نوزاد معروف شده است.

 11. آقای زرجو گفت:

  هزینه اجاره دستگاه زردی نوزاد چقدره ؟ یه عزیز توی نی نی سایت بهم گفت که زیاد نیست اما قیمت نداد بهم

  1. سلام آقای زرجو عزیز
   می‌توانید برای کسب اطلاعات و استفاده از مشاوره تخصصی و رایگان مشاورین زردی گرام، با 09122771364 شماره تماس حاصل فرمایید.

 12. مهشاد گفت:

  دستگاه فتوتراپی ضرر که نداره؟

  1. سلام مهشاد عزیز
   خیالتان راحت فتوتراپی هیچ ضرری ندارد و کاملا امن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *